0 EUR Vaata ostukorvi »
Edasimüüjale:
Tellimine ja transport

Meie poolt pakutavate toodetevalikuga saab tutvuda e-poes, mille kaudu on ka kõige mugavam tellimusi esitada.

Alati võib oma tellimuse ka esitada e-kirja teel, saates selle aadressile elves@elves.ee või helistades meile numbritele 56810559 või 51 11 660.

Kui tellija on esitanud tellimuse ja tasunud arve või valinud lunamakse, siis tellitud tooted saadame tellija poole teele tööpäevadel 1 - 48 tunni jooksul. Kui arve laekub nädalavahetusel või pühade ajal, saadetakse kaubad teele esimesel võimalusel kohe peale puhkepäevi.

Meie e-poest ostetud kauba transport Eesti piires on TASUTA, kui tellimuse lõppsumma koos soodustusega ja koos km-ga  on üle 120 euro!

Kauba üleandmiseks või toimetamiseks tellijani on mitu erinevat võimalust:

1) Tule ise kaubale järgi: Sooja 5, Saue linn, Harjumaa 76505

2) SmartPost või Omniva pakiautomaadi kaudu: see teenus maksab SmartPost automaati 4,50€ ja Omniva pakiautomaat5,99 € tellimuse kohta (tellimused üle 120 euro saadame TASUTA). Ei oma tähtsust, kas kaup mahub ühte väiksesse kasti või mitmesse suuremasse, hind sellest tellija jaoks ei muutu. Küll aga ei saa SmartPost pakiautomaadi kaudu saata suuremaid pakke kui 60 cm x 36 cm x 60 cm (max 35kg) ja Omniva pakiautomaadi kaudu 39 cm x 38 cm 64 cm (max 30kg).

3) SmartPost või Omniva pakiautomaadi kaudu tellijale lunamaksuga: see teenus maksab vastavalt Smartposti 4,50€ ja Omnivasse 5,99€

Kui saadetav pakk on suurem kui pakiautomaati mahub, siis saadame selle automaatselt kulleriga!

4) Kulleriga tellijale otse koju ettemaksuga: see teenus maksab alates 4,90 € tellimuse kohta (tellimused üle 120 euro saadame TASUTA). Ei oma tähtsust, kas kaup mahub ühte väiksesse kasti või mitmesse suuremasse, hind sellest tellija jaoks ei muutu.Eritransporti (alusel) vajavate toodete puhul teeme hinnapakkumise.

5) Kulleriga tellijale otse koju
lunamaksuga: see teenus maksab alates 4,90€ ja hetkel saab  kullerile  tasuda ainult sularahas.

6) Postkontorisse Omnivaga: see teenus maksab 9,99€ nii ettemaksu korral  kui ka lunamaksuga.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse vormistamisel e-poes märgi soovitud kauba üleandmise viis lahtrisse Täpsustused.

NB! Kui on tegemist eritransporti vajava kaubaga või kui tellimuses on näiteks eriti rasked üksikesemed kaaluga üle vastavalt 25/30 kg eseme kohta või erimõõdulised esemed, mistõttu neid ei saa saata pakiautomaati ega kulleriga, siis selliste kaupade transportimiseks teeme eraldi transpordi hinnapakkumise ja lepime eelnevalt kokku transpordi võimalustes. Üldjuhul on selliste toodete puhul ka märge eritranspordi vajaduse kohta vastava toote kirjelduses.

 

Küsimuste tekkimise korral pärige julgesti, vastame meelsasti!

Elves OÜ