0 EUR Vaata ostukorvi »
Edasimüüjale:
Ostutingimused

 

Ostutingimused www.elves.ee e-poes

 

 

1.Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõikide isikute ja ostukeskkonna www.elves.ee (edaspidi AGROSHOP) omanik Agroshop OÜ vahel AGROSHOP e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad AGROSHOP e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Agroshop OÜ on õigustatud AGROSHOP e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.elves.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.agroshop.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Agroshop OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

2.1. AGROSHOP e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete toote juures klikkinud lingile„Lisa ostukorvi“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Vormista tellimus”, misjärel Teid suunatakse Ostukorvi leheküljele.

3.3. Olge tellija ja kauba saaja andmete sisestamisel Ostukorvi lehel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt tellitud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates hetkest kui tellimuses esitatud tellija e-posti aadressile on saadetud teade, et tellimus on pakitud.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Toodete eest saate tasuda arve alusel, mis saadetakse tellimuses märgitud tellija e-posti aadressile peale tellimuse väljastamist pakivedu korraldavale ettevõttele. Originaalarve lisatakse ka kaubale.

4.2. Toodete eest on tasumine:

1) ise kaubale järgi tulles on võimalik maksta sularahas meie kaupluses Tule 48, Saue või pangaülekandega kohapeal,

2) Pakiautomaadist kauba lunastamisel on võimalik maksta vaid pangakaardiga,

3) kui kauba toimetab teie kuller, siis on võimalik tasuda kaupa vastuvõttes otse kullerile sularahas või kaardiga sõltuvalt paki toimetavast kullerfirma makse vastuvõtmise võimalustest.

5. Tellimuse täitmine ja toodete väljastamine

5.1. Tooted märkega “Laos” (antud märge on toote kirjelduse juures e-poes) väljastatakse ehk antakse üle (va juhul kui soovite toodetele ise järgi tulla) pakivedu korraldavale ettevõttele (Eesti Post AS või Itella SmartPOST OÜ vms) järgneval pakiväljastuspäeval peale seda kui tooted on pakitud. Nädalavahetustel ja pühade ajal tellitud tooted pakitakse üldjuhul järgmisel tööpäeval ning väljastatakse järgmisel pakiväljastuspäeval. Pakiväljastuspäevad on Teisipäev, Neljapäev ja Reede.

5.2. Tooted märkega „Tellimisel“ (antud märge on toote kirjelduse juures e-poes) tellitakse AGROSHOP vahendusel tootjafirmalt või koostööpartneri laost ning nende toodete tellimuse täitmise tähtaeg täpsustatakse iga tellimuse puhul eraldi. „Tellimisel“ märkega toodete tarneaeg sõltub konkreetsest tootest ja selle saadavusest, üldjuhul on tellimuse täitmise tähtaeg 2-3 päeva, erandjuhtudel kuni 30 päeva. „Tellimisel“ märkega toodete saabumisel AGROSHOP lattu väljastatakse need samadel tingimustel nagu „Laos“ märkega olevad tooted vastavalt Tingimuste punktile 5.1.

6. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

6.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.5. ja AGROSHOP poolt toodete väljastamist toimetab pakivedu korraldav ettevõte (va juhul kui tulete ise toodetele järgi) tooted Teile vastavalt tellimuse vormistamisel Ostukorvis valitud viisil, kas pakiautomaati või kulleriga märgitud aadressile. Sihtkoha või pakiautomaadi muutmine tasuta ei ole võimalik peale toote väljastamist.

6.2. Tooted koos eestikeelse tooteinfoga ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab pakivedu korraldav ettevõte (Eesti Post AS või Itella SmartPOST OÜ vms) kohale ettevõtte poolt määratud tähtaja jooksul, tavaliselt 24 tunni jooksul, maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul. AGROSHOP ei anna pakkide kohaletoimetamise osas ajalubadust ega vastuta pakiveoettevõtte poolt tekkinud viivitustest või tõrgetest.

6.3. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Agroshop OÜ ja pakivedu korraldav ettevõte ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6.4. Toodete saabumisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS sõnumiga tellimuses Teie poolt märgitud kontakttelefonile. Kulleriga paki edastamisel võetakse Teiega eelnevalt telefoni teel ühendust ja lepitakse kokku saadetise üleandmise aeg.

6.5. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatedokumendiga. Enne saadetise vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral teha kullerile vastav märkus ja seejärel teavitada AGROSHOP`i vigastatud pakendiga tootest e-maili aadressile: info@agroshop.ee või kontakttelefonile: 56810559. Pakivedu korraldava ettevõtte poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse

6.6. Tellimused summas üle 50,- eur (koos km-ga) toimetatakse pakiautomaati TASUTA!

6.7. Eritransporti vajavate toodete tellimisel (näiteks paadisillad või rasked esemed kaaluga üle 25 kilo eseme kohta või erimõõdulised esemed), mida ei ole võimalik saata pakiposti ega kulleriga, tehakse igale tellimusele eraldi transpordi hinnapakkumine. Kui tehtud hinnapakkumine tellitud kauba transpordi hinna osas ei ole Teile vastuvõetav, siis on Teil õigus Lepingust taganeda, saates e-kirja teel vastavasisulise avalduse. Eritransporti vajava toote puhul on vastav märge ka toote kirjelduse juures AGROSHOP e-poes.

7. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

7.1. Teil on õigus enne toodete väljastamist oma tellimus tühistada, saates AGROSHOP e-maili aadressile info@agroshop.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga või helistades Agroshop OÜ kontakttelefonile 56810559.

7.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 30 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 30 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada mõne teise toote vastu, saates AGROSHOP e-poe e-maili aadressile info@agroshop.ee vastavasisulise avalduse koos tellimuse numbriga või helistades Agroshop OÜ klienditeeninduse telefonile 56810559. Toodete tagastamise või väljavahetamise transpordi korraldamise ja tasustamise osas lepitakse eraldi kokku.

7.3. Tellimuse tühistamisel punktis 7.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 7.2 sätestatud juhul tagastatakse tellijale ostu eest tasutud summa, millest tellija kannab toote saatmisega seotud kulutused. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi tellija arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni, eeldusel, et kaup on sama tähtaja jooksul tagastatud, v.a käesolevate tingimuste punktis 7.4., 7.5 ja 7.6 sätestatud juhtudel.

7.4. Tagastatav kaup peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaableid jne). Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).

7.5. AGROSHOP e-poel on õigus nõuda tagastatava toote transpordikulude (tellijale ja tagasi Agroshop OÜ-le) tasumist tellijalt ning õigus vastav summa tellijale tagastavast summast kinni pidada.

7.6. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud AGROSHOP poolt ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Agroshop OÜ-l õigus tasaarveldada toote väärtuse vähenemine tellijale tagastamisele kuuluvast summast. Tasaarvestamiseks saadab Agroshop OÜ tellijale tasaarveldamise avalduse tellija poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-maili aadressile. Juhul, kui tellija ei ole nõus tasaarveldamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on tellijal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks tellija ja Agroshop OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

8. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

8.1. Agroshop OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad garantiiaja jooksul.

8.2. Agroshop OÜ ei vastuta:

1) tellija või kasutaja süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

8.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on tellijal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Agroshop OÜ kulul.

8.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) tellija poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

8.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

9. Vastutus ja vääramatu jõud

9.1. Agroshop OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Agroshop OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

9.2. Agroshop OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Agroshop OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Agroshop OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

10. Muud tingimused

10.1. AGROSHOP e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ning seda ei edastata kolmandatele osapooltele, va tellimuse täitmiseks vajalike toimingute sooritamiseks.

10.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest

10.3. Teie ja Agroshop OÜ vahel seoses AGROSHOP e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks tunnustatud vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse poole, milleks on Eestis tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon, aadressiga Pronksi 12, Tallinn 10117 tel. 6201920 e-post avaldus@komisjon.ee http://tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Rahvusvaheliste tarbijakaitsevaidluste lahendamiseks on loodud Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ehk ODR-platvorm (Online Dispute Resolution), mis asub aadressil http://ec.europa.eu/odr

10.4. Juriidiliste isikute poolt edasimüüdavate toodetele ei kehti AGROSHOP-i poolne garantii.

11. Diskleimer

11.1 Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

11.2 Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

11.3 Tooteinfot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil 56810559